CYKLOBULF HROBCE z.s.

Bulfodrom 16

Propozice    ( 7.května 2016 )

 

prezentace: od 8.30 - 10.30 hod

start:  1. vlna ( DD ) 11.00 hod, 2. vlna ( DM ) 11.05 hod a 3. vlna ( MM ) 11.10

startovné:   100,- Kč za každého závodníka

                  maximální počet startujících:    30 dvojic

kategorie: DD ( dvojice žen ), DM ( žena + muž ), MM ( dvojice mužů )

časový limit:  7 hodin

                    PENALIZACE : za pozdní příjezd do cíle -1 bod za každou započatou minutu - do 10 minut

                                                                             -5 bodů za každou další minutu - do 30 minut

                                                                             -10 bodů za každou další minutu - do 60 minut

                                                                             dojezd po 60minutě přes limit = diskvalifikace

přihlášky: jména a příjmení závodníků, název dvojice buď do vzkazů na našem webu, nebo na email   

                 kammer@seznam.cz  

U prezentace dostanete mapu se zakreslenými kontrolami, popis kontrol, průkazku na označení kontrol a zaplatíte si tu startovné.  

Po startu po asi 1 km dostanete bodové ohodnocení kontrol.

Kontroly s ohodnocením 0 nebudou v terénu označeny !

VÝSLEDKY 8. BULFODROMU

 

výsledky celkově:

výsledky podrobně:

mapa

 

                    přihlášky na BULFODROM 2016
 
č. dvojice název týmu 1.závodník 2. závodník kategorie
1. Vyhlídková jízda Dagmar Musilová Martina Brondičová DD
2. Betonáři Jaroslav Šustera Radek Vaněk MM
3. Cyklohoubaři Petr Šustera Jana Ikhrátová DM
4. ToTo jede Tomáš Fejfárek Tomáš Suda MM
5. Pražáci Tomáš Zikmund Magda Klánová DM
6. Bratři v triku 2 Miroslav Šmíd Jaroslav Šmíd MM
7. Trnky Miloš Fejfárek Štěpánka Fejfárková+Jáchym DM
8. Jedem s medem Pavla Zahradníková Tereza Škrampalová DD
9. LOST Pavel Kubík Daniela Kubíková DM
10. SKALÁCI Jan Šindrbal Radko Šindrbal MM
11. MAT a TAT Jaroslav Barášek Matěj Barášek MM
12. Horská služba Nejdek Anna Jánská Míša Náprstková DD
13. A-team Michal Švihovský Zuzana Landkammerová DM
14. Hrádečáci Jaroslav Poláček Martin Poláček MM
15. Lesní skřítci Hana Krocová Míla Kroc DM
16. Bludičky Aneta Krausová Eva Michálková DD
17. Jógateam Sylvie Barášková   D
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

  •  
TOPlist